Haberler

Özcan Deniz'i Benden Kıskanıyorlar

Haber Tarihi: 22.12.2014

Özcan Deniz'i Benden Kıskanıyorlar

 Türk televizyonlarında yayınlanan “Kaderimin Yazıldığı Gün” dizisinin oyuncuları katıldıkları televizyon programında Türkiye’deki dizi sektörü hakkında ve Türk halkının dizi yaklaşımıyla ilgili konuştu…

Begüm Kütük Yaşaroğlu, Özcan Deniz ile partner olup rol aldıktan sonra toplumun ilgisini fark etmeye başladığını anlatırken, kıskanç kadınlarla karşılaştığını söyledi. Yaşaroğlu, Niye öyle sarılıyorsun, öyle öpmesene, amma öptün, yeter artık' diye bana kızanlar var dedi.

Dizide 'Elif' karakterini canlandıran Hatice Şendil, dizideki olayların Türk geleneklerinde böyle şeyler olmamasına rağmen izleyicinin kendilerini çok samimi bulduğunu, her karakterin çok çaresiz olması ve gerçekten bunu çaresizliğinden yapması çok inandırıcı ve gerçeçi bulunduğunu söyledi. Zeynep Özek'in hazırladığı programda 'Defne' karakterini canlandıran Begüm Kütük Yaşaroğlu ise, oyunculuk kariyerinde bu dizide mini etek giydiğini anlatırken, Galiba öyle küçük küçük etekler giydirmeye devam edecekler dedi.

Begüm Kütük Yaşaroğlu, Arap sunucu Liana Dahdouh'un bir sorusu üzerine bu dizide Özcan Deniz ile partner olup oynadıktan sonra toplumun ilgisinin kendisine attığını belirtirken, şöyle dedi

Herkes. her kadın, çevremde kiminle konuşuyorsam, Özcan'a bayılıyor. 'Çok yakışıklı, çok karizmatik, çok yakışıklı, çok güzel gözleri var' falan diyorlar. Herkes o sahnelerde 'Figürasyona ihtiyaç varsa ben gelsem bir kere sarılsam, bir kere öpsem' diye acayip söyleyenler var. Instagram'a mesela bir fotoğraf koyuyoruz, çok acayip kıskançlar. 'Niye öyle sarılıyorsun, sarılmasana, öyle öpmesene. Dizide amma öptün onu. Yeter be çektiğiniz bu sahneler' diye bana kızanlar var. Bana şans oldu. Sarılıyor, öpüyorum, öyle sürekli romantik gözlerimin içine bakıyor falan. Güzel yani. Ben kendi adıma mutluyum.