Haberler

''Bu çok gurur verici''

Haber Tarihi: 24.12.2014

''Bu çok gurur verici''

Bir süredir adı Galatasaray'la anılan Akhisar'ın başarılı futbolcusu Güray Vural, transferi hakkında konuştu. Transfer sezonun açılmasıyla art arda bombaları patlatmaya hazırlanan Galatasaray, Güray Vural'ı kadrosuna katmayı planlıyor. Tranferi hakkında Güray ilk kez konuştu...

Adının Galatasaray'la anılıyor olmasından son derece mutluluk duyduğunu ifade eden Güray, şunları söyledi:

'Gurur verici...'

"Büyük takımlarla ismimin anılması çok mutlu ediyor beni. Bu tabii ki gurur verici bir şey benim için. Ancak şu anda Akhisar Belediyespor'un sözleşmeli futbolcusu olduğumu unutmamak gerekir. Takımım için mücadele ediyorum. Her futbolcu gibi benim de hayalim bir gün büyüklerde forma giymek. Bunun için çok çalışıyorum. Yapmam gereken de bu. Diğer konularla menacerim ilgileniyor."

'Sol bek oynarım'

"İnşallah hayırlısı neyse o olur. Benim Hamza hocayla bu konuda şimdiye kadar bir görüşmem olmadı. Galatasaray'a gitmekten çok, orada oynamak önemli. O konuda her zaman kendime güveniyorum. Ben sol kanatta hem önde hem de arkada oynayabiliyorum. Şu anda Akhisar'da arkadayım ama birçok maçta önde de oynadım. Oynamak istediğim asıl mevkii sol bek. Bu mevkiide kendime her zaman fazlasıyla güveniyorum. Galatasaray'da büyük bir forma savaşı var ve ben de her zaman oradaki bu zorlu mücadelenin içine girmeye hazırım."