Haberler

''Paniğe gerek yok''

Haber Tarihi: 23.12.2014

''Paniğe gerek yok''

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, takımın aldığı galibiyetlere rağmen istemnilen futbolu sahaya yansıtamamasıAziz Yıldırım'ı harekete geçirdi. Yıldırım, “Şu an için sessizlik, sakinlik bizi lider yapacak. Evet doğru, kötü oynuyoruz ve maçlarda ağırlığımızı hissettiremiyoruz. Ancak devreye lider gireceğiz. Mersin İdman Yurdu ve Kasımpaşa iyi takımlar fakat büyük kulüp olduğumuzu bu maçlarda göstereceğiz. Devre arasına kısa bir süre kaldı. Biraz sabırlı olalım” dedi.

‘PANİĞE GEREK YOK’
Konuşmasının ikinci bölümünde kelimenin tam anlamıyla herkese ültimatom veren başkan Aziz Yıldırım, “Devre arasına az bir zaman var. Yönetim kurulu olarak biz, teknik direktör İsmail Kartal ve ekibi, futbolcular; yani herkes devre arasında şapkasını masaya koyar düşünür. İkinci yarıdaki mücadelede bizle olmak isteyen kalır, istemeyen kalmaz. Biz savaşacak adamlarla yolumuza devam ederiz. Buna herkes dahil. Ama şu an için paniğe gerek yok. Sessiz ve sakin bir şekilde devreye kadar devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

HAYIR IŞINDEN CEZA YEDILER
Fenerbahçeli oyuncular, geçtiğimiz günlerde Türk Kalp Vakfı’nın “Kalbimiz Sahada” projesinin reklam ve fotoğraf çekimlerinde yer aldılar. Hayır kurumu için yapılan bu desteğe başta Emre olmak üzere gençlerle birlikte 6-7 oyuncu katıldı. Ancak etkinlikte rol alan oyuncuların evlerine 20’şer bin dolarlık ceza tebligatı gitti. Bu durum karşısında şaşıran futbolcular olayı İsmail Kartal ve Hasan Çetinkaya’ya iletirken, “Genç oyuncular nasıl ödeyecek bu parayı?” diyerek tepki gösterdiler.

Başkan Aziz Yıldırım’ın bu görüntü ve fotoğrafları gördükten sonra izin alınmadan bu organizasyona katılınmasından dolayı ceza kestiği, Emre’nin itirazları sonrası cezanın kalkıp kalkmayacağını başkan Aziz Yıldırım’ın karara bağlayacağı öğrenildi.