Haberler

''Siz beni düşünmeyin işinize odaklanın''

Haber Tarihi: 14.01.2015

''Siz beni düşünmeyin işinize odaklanın''

Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel'in, babası gibi sevdiği Aziz Yıldırım'a, “Bir emrin var mı?” diyen Volkan'a Yıldırım “Siz beni düşünmeyin ve işinize odaklanın. Bizi mutlu etmek istiyorsanız hocanızın söylediklerini yapın ve sıkı çalışın” cevabını verdi.

Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım’ın büyük bir heyecanla beklediği yeniden yargılanma öncesi Antalya’da kampta bulunan futbol takımının kaptanları Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel ile Dirk Kuyt’tan duygusal bir mesaj geldi.

Salı günü başlayan dava öncesinde başkanlarını arayan 3 oyuncu Aziz Yıldırım’a hem destek verip hem de duygusal anların yaşanmasına sebep veren konuşmalar yaptı.

‘İSMAİL KARTAL’I DİNLEYİN’

Her zaman yakın gördüğü ve Metris Cezaevi’nde de sık sık ziyaret ettiği başkanına, “Bir emrin var mı baba?” diyen Volkan’a sarı-lacivertlilerin 1 numarası Aziz Yıldırım da “Siz beni düşünmeyin, işinize odaklanın. Bizleri mutlu etmek istiyorsanız hocanızın söylediklerini yapın ve sıkı çalışın” yanıtını verdi. Volkan’ın ardından söz alan Emre de “Antalya’dayız şu an uzak olabiliriz ancak seni çok seviyoruz” şeklinde konuştu.

‘SİZİN GİBİSİNİ GÖRMEDİM’

Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Kuyt ise daha takım arkadaşlarına oranla duygusal yoğunluğu daha ağır bir konuşma yaptı. Hollandalı futbolcunun konuşma yaparak, “Ben kariyerimde bir çok başkan gördüm ancak sizin gibisini görmedim. Sizin bu işten de kendiniz ve takımınız adına başarıyla çıkacağınıza inanıyorum. Ben buradayken ne kadar faydam olur bilemem ama bütün kalbim sizinle” sözleriyle duygularını dile getirdi.