Haberler

''Sneijder kalmak istiyor''

Haber Tarihi: 12.01.2015

''Sneijder kalmak istiyor''

Galatasaray Sportif A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dürüst, Hollandalı yıldız Wesley Sneijder hakkında açıklamalarda bulundu. Sneijder'in takımda kalacağını vurgulayan Dürüst, Mayıs ayında yapılacak olan başkanlık seçimi için de değerlendirmelerde bulundu.

Ali Dürüst, bir televizyon programa katılarak açıklamalarda bulundu. Chedjou’nun Afrika Uluslar Kupası’na gideceğini hatırlatan Dürüst, "O nedenle bir stoper alma düşüncesindeydik ama bu piyasada zor. Bursaspor’dan Serdar Aziz’i resmen istemedik. Sadece oyuncuyu alma konusunda bir düşüncemiz oldu. Bursaspor ile istenilen rakamlarda görüşmemiz mümkün değil. Ayrıca stoperde kullanabileceğimiz Koray Günter ve Hakan Balta gibi futbolcularımız var" dedi.

'Sneijder kalmak istiyor'

Ali Dürüst, Hollandalı yıldız Sneijder’in takımda kalacağını vurgulayarak, "Menajerinin iddiasına göre Sneijder futbolun daha yüksek tempoda oynandığı bir ligde forma giymek istiyordu. Bu konuda Sneijder Galatasaray’dan aldığı rakamın altında bir rakamı da kabul ediyor. Ancak Sneijder’in böyle bir isteği yok. Bu menajerinin senaryosu. Kendisi kalmak istiyor, biz de onunla devam etmek istiyoruz" diye konuştu.

Dürüst, Mayıs ayındaki seçimler için henüz başkan adayı olmadığını ancak konuyu değerlendireceğini de sözlerine ekledi.