Haberler

''Ufak tefek gerginlikler olabiliyor''

Haber Tarihi: 29.12.2014

''Ufak tefek gerginlikler olabiliyor''

Beşiktaş A Takım Sorumlusu Mete Vardar,transfer sezonunda gönderilecek futbolcular arasında gösterilen Sivok ve Torku Konyaspor karşılaşmasında gerginlik yaşayan Gökhan Töre ve Veli Kavlak için önemli açıklamalarda bulundu.

Bir süredir sakatlık nedeniyle forma giyemeyen Sivok ile devre arasında yolların ayrılacağı haberleri için açıklama yapan Mete Vardar, ‘’ Sivok için şu anda bize gelen bir teklif yok. Bu manada değerlendirilecek bir durum da yok. Sivok bu takımın oyuncusudur. Bir an evvel iyileşir ve formasına kavuşur’’ dedi.

Ufak tefek gerginlikler olabiliyor

Torku Konyaspor karşılaşmasında aralarında tartışma yaşayan Gökhan Töre ve Veli Kavlak ile ilgili de yorumda bulunan Vardar, "Ufak tefek gerginlikler olabiliyor. Her ailenin içinde olabilecek şeyler. Hemen tolere edilebiliyor. Çünkü çok olgun birbirine saygılı bir ekip var’’ ifadelerini kullandı

Konyaspor Beşiktaş sayesinde 40 bin kişiye oynuyor

Ev sahibi olarak oynadıkları Trabzsonpor karşılaşmasını Konya’da oynayan ve 3-0 kazandıkları maç için Torku Konyaspor yetkililerinin kendilerine teşekkür ettiğini belirten yönetici ‘’ Trabzonspor karşılaşmasından sonra Konyaspor seyircisinin de maçlara ilgisinin artması ve son maçları 40 bin kişiye oynaması da açıkçası Beşiktaş’ın Konya’da oynamasının etkisi oldu’’ dedi.

Hedef Galatasaray!

Fenerbahçe’ye 2-0 kaybedilen maçtan sonra oynadıkları 7 karşılaşmayı kazandıklarını belirten Mete Vardar ‘’Konyaspor’a karşı iyi futbol oynamadık. 7’de 7 yaptık. Fakat lig o kadar kafa kafaya ki bir maç kaybettiğinizde üncülüğe kadar düşebiliyorsunuz. Galatasaray derbisi hem derbi olması açısından hem de takımların bulunduğu konum itibari ile çok daha önemli bir noktada. Bu maçı kazanmak istiyoruz’’ diyerek sözlerine son noktayı koydu