Haberler

'Sahada, masada ve kasada dibe vurduk'

Haber Tarihi: 06.01.2015

'Sahada, masada ve kasada dibe vurduk'

Dün oynanan Trabzonspor-Balıkesir karşılaşmasının ardından Ersun Yanal topa tutuldu. Son anda beraberliği yakalayan Trabzonspor'da en çok eleştirilen isim Ersun Yanal olu.

Taka Gazetesi, “Balıkesirspor 3 forvetle, Ersun Yanal ise Fener’in ajanı gibi Cardozo’suz sahaya çıktı. Cardozo senin gözüne girsin!” başlığıyla Ersun Yanal’a bugüne kadar yapılan en sert eleştiriyi yöneltti.

Gazete ayrıca, hakemin kötü yönetimi ve haksız penaltı kararıyla ilgili olarak da, “Kupamızı vermediler, Trabzonspor’u birbirine düşürdüler, şimdi de sahada doğruyorlar. Federasyon ve MHK Hacıosmanoğlu’nu istemiyor, acısını milyonlarca taraftardan çıkarıp komik penaltılar veriyorlar... Seyredecekseniz, bırakın gidin” sözleriyle yönetimi eleştirdi.

'Sahada, masada ve kasada dibe vurduk'

Günebakış Gazetesi ise, “Hakemler artık Trabzonspor’la oynuyor. Yönetimin bittiğini hakemler ispatlıyor. Sahada, kasada ve masada dibe vurduk. Ne günlere kaldık. Ligin son sırasındaki Balıkesir karşısında 1 puana bile sevindik. Yönetim camia ile kavgalı, teknik adam macera arayıp Cardozo’yu kulübede oturtuyor. Hakem ise uydurma penaltı ile Trabzonspor’un sıradanlaştırıldığını belgeliyor” sözleriyle hem teknik kadroya hem de yönetime eleştiri getirdi.

Karadeniz’in Sesi Gazetesi, “Beraberliğe sevinir olduk”, Kuzey Ekspres, “1 puana çok sevindik!”, Karadeniz Gazetesi, “Ağlanacak halimize gülüyoruz.. Yanal’ın kadro fantazisi”, Son Nokta Gazetesi, “Yanal’a Oscarlık ders” başlıklarını attı.