Haberler

800 liraya anlaştılar

Haber Tarihi: 16.01.2015

800 liraya anlaştılar

Adana'da facebook üzerinden ''Çiftlere grup seks'' çağrısı yapan Fikret Şevşer yabancı uyruklu bir kadın ile yakalanıp tutuklandı. Asayiş Şube Müdürlüğünün araştırmaları sonucu paylaşım sitesindeki çağrı dikkatleri çekti.

BİN 800 LİRAYA ANLAŞTILAR
Polis, açtığı sahte hesapla, grup seks çağrısı yapan kişiye internet üzerinden arkadaşlık teklifinde bulundu. Yapılan görüşmeler sonunda Cem takma adını kullanan Fikret Şevşer, müşteri görünümlü polislere 2 kadını bin 800 liraya pazarlayıp buluşma noktası olarak bir otel ismi verdi.

EVLİ ÇİFT GÖZALTINA ALINDI
Bu gelişme üzerine harekete geçen polis, söz konusu otele gelen Fikret Şevşer ile beraberindeki eşi Darja Marin ile Renata Romentova’yı gözaltına aldı. Şevşer’in üzerinde yapılan aramada bir ruhsatsız tabanca, uyuşturucu hap, Darja Marin’in çantasından da 24 farklı desen ve modelde iç çamaşırı, fantezi zarı, prezervatif, kelepçe, dansöz kıyafeti ve fantezi ürünleri ele geçirdi.

ZEVK İÇİN GRUP SEKS YAPTIM
Ahlak Bürosu’na götürülen Moldova uyruklu kadınlardan Renata Romentova, Darja Marin’in çocukluk arkadaşı olduğunu, evlenip Türkiye’ye yerleştikten sonra kendisi ile görüşmeyi sürdürdüğünü söyledi. Arkadaşının kendisini Türkiye’ye davet ettiğini anlatan Romentova, "Darja, Fikret ile evlendikten sonra beni tatile çağırdı. Kızımla birlikte Tarsus’a geldim, bana grup seks yapmayı teklif ettiler. Önce kabul etmedim ama sonra değişik bir deneyim olacağını düşünerek kabul ettim. Tanımadığım insanlarla 5-6 kez birlikte olduk ama para almadım. Zevk için ilişkiye giriyordum" dedi.

Romentova ifadesinin ardından sınır dışı edilmek üzere Yabancılar Şube Müdürlüğü’ne teslim edilirken Fikret Şevşer ile eşi Darja Marin, para karşılığı fuhuş yapmak ve fuhuş için aracılık etmek suçlarından adliyeye sevk edildi.