Haberler

Alex gözyaşları içinde veda etti

Haber Tarihi: 08.12.2014

Alex gözyaşları içinde veda etti

Fenerbahçe'nin efsane futbolcusu Alex De Souza Brezilya Serie A'nın haftanın son mücadelesinde son kez Coritiba forması giydi. Profesyonel futbol kariyerine son veren Alex, gözyaşları içinde futbola veda etti.

Alex'den Fenerbahçe bayraklı veda

Ve Alex de Souza futbola veda etti. Brezilyalı yıldızın futbola veda maçından önceki törende dev bir Fenerbahçe bayrağı da yer aldı. Türk futboluna adını altın harflerle yazdıran Alex de Souza, profesyonel kariyerindeki son maçında sahanın ortasında Fenerbahçe bayrağı açtırdı. Fenerbahçe'nin eski kaptanlarından Alex de Souza, Coritiba-Bahia maçıyla profesyonel futbol kariyerine nokta koydu. Alex'in son maçında duygusal anlar yaşandı.

Fenerbahçe Kulübü'nden de eski kaptanları Alex de Souza için bir mesaj yayınlandı. Kulubün internet sitesinde yayınlanan mesajda, "Futbol takımımızın eski oyuncularından Alex de Souza, bu akşam oynanacak olan Coritiba-Bahia maçının ardından futbolculuk yaşamını noktalayacaktır. Alex de Souza ve ailesine bundan sonraki yaşamlarında sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz" denildi.