Haberler

Arda gündemi değerlendirdi

Haber Tarihi: 23.12.2014

Arda gündemi değerlendirdi

Atletico Madrid'in yıldız futbolcusu Avrupa'daki temsilcimiz Arda Turan gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. İlk olarak Milli Takım'ın Avrupa hedeflerinden bahseden Arda, "İzlanda maçı hariç diğer karşılaşmalarda iyi oynamıştık. Elimizden geleni yaparak Avrupa Şampiyonası'na katılmak istiyoruz. Gereken neyse yapacağız" ifadelerini kullandı.

Şampiyonlar Ligi'nde Bayer Leverkusen'le eşleşmelerini değerlendiren Arda, Ömer Toprak ve Hakan Çalhanoğlu için, "Kardeşlerime başarılar diliyorum. Güzel bir eşleşme, elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım" yorumunda bulundu.

Öte yandan FIFA'nın düzenlediği yılın 11'i oylamasına aday olması konusunda konuşan yıldız futbolcu, "İnsanları bu sayede birleştirmek, o listede olmak türk halkı ve kendim için önemli bir başarı. İnşallah kazanırım hayırlısı" dedi.

Son dönemde hakkında çıkan aşk dedikodularını yorumlayan Arda, "Hayatta böyle şeyler planlayarak olmaz. Planlarsan böyle şeyler güzel olmaz. Kalple ilgili bir şey. Benimle evlenecek kişinin aklından şüphe etmek lazım" şeklinde konuştu.