Haberler

Başkan açık konuştu

Haber Tarihi: 11.12.2014

Başkan açık konuştu

Galatasaray Kulübü Başkanı Yarsuvat, “Amrabat pahalıya mal oldu. Onu alan antrenör de gitti. Ocak ayında bazı futbolcuları gönderip kadroyu azaltacağız” dedi.

Aralık ayı Divan Kurulu’nda konuşan Galatasaray Başkanı Duygun Yarsuvat, transferle ilgili önemli bilgiler verdi. Yarsuvat, üyelerin Nordin Amrabat ile ilgili eleştirilerine cevap verirken Fatih Terim’e gönderme yaparak, “Amrabat geri gelirse, onun da ücretini ödememiz gerekir. Pazara koyup da mal satmaya benzemiyor. Amrabat, Galatasaray’a çok pahalıya mal oldu. Onu alan antrenör de gitti. Ocak ayında bazı futbolcularla karşılıklı olarak anlaşıp kadroyu azaltma yoluna gideceğiz” ifadelerini kullandı.

TEKERİMİZE ÇOMAK SOKARLAR
TFF binasına G.Saray yönetiminin çikolata ile gitmesinin eleştirilmesi ile ilgili Yarsuvat “Galatasaray Kulübü herkesle iyi geçinmek zorundadır. Aksi halde tekerimize çomak sokabilirler. Futbolcu almamız gerekiyorsa teknik heyet isterse duruma bakacağız. Bu sezon sonu başarılı olacağımıza inanıyorum. Başarıya ulaşınca da bu salonda yasak olsa da bir istisna ile bu başarıyı burada şampanya içerek kutlayacağız” dedi.