Haberler

Beşiktaş Fiyatları Düşürdü

Haber Tarihi: 05.12.2014

Beşiktaş Fiyatları Düşürdü

Beşiktaş Klübünden taraftarı sevindirecek bir haber geldi. Yönetim, Uefa Avrupa Liginde 11 Aralık günü İngiltere’nin Tottenham Hotspur takımıyla oynayacağı maçta bilet fiyatlarının büyük miktarda düşüreceğini açıkladı.

Bu indirimin nedeni ise Beşiktaş’ın grubundan lider olarak çıkması için arkasında görmek istediği taraftar desteği… UEFA Avrupa Ligi C grubunda mücadele eden Beşiktaş işte bu sebepten bilet fiyatlarında indirime gitme kararı aldı.

Passolig bilet fiyatları Batı VIP tribünü için 225 liradan 125 liraya, batı tribün biletleri 80 liradan 60 liraya, doğu tribün biletleri 60 liradan 40 liraya ve kale arkası biletleri de 30 liradan 20 liraya indirildi. 

Kağıt bilet fiyatları ise Batı VIP tribünü için 250 liradan 150 liraya, batı tribün 100 liradan 65 liraya, doğru tribün 80 liradan 45 liraya ve kale arkaları da 40 liradan 25 liraya düşürüldü. 

 Eski fiyatlardan bilet satın alan Passolig kart sahibi taraftarların, ödedikleri fazla ücretin Passolig kartlarına iade edileceği kaydedildi. Ücret indirimine gidilen biletlerin satışına saat 14.00 itibariyle Passolig kart sahipleri için "www.passo.com.tr", N'Kolay satış noktalarından ve Vodafone Arena Kombine Satış Merkezi'nden başlanacağı belirtildi.