Haberler

Bu Tarz Benim Yerine 'Patron' Geliyor!

Haber Tarihi: 27.12.2014

Bu Tarz Benim Yerine 'Patron' Geliyor!

Sansasyonel Program “Bu Tarz Benim”e en az onun kadar sansasyonel olacağı şimdiden belli olan bir program geliyor.  Star’da ekranlara merhaba diyecek program hafta içi hergün yayınlanacak. 'PATRON'un jürisinde, birbirinden değerli üç isim Hakan Akkaya, Işıl Reçber ve Huban Ayşem yer alıyor. Kendine güvenen üç stilist, gardırobunun yenilenmesini isteyen üç kadın, işlerinin duayeni üç jüri ve muhteşem ödüller!

Kendilerine tanınan zamanda stilistler jürinin kendisi için verdiği görevleri yerine getirecek, ellerindeki kıyafetleri ve aksesuarları kesip, biçip dikecekler. Yarışmacılar her gün verilen sürenin bitimine kadar en iyi kıyafeti dikmeye çalışacak. Hakan Akkaya, Işıl Reçber ve Huban Ayşem'in karşısına çıkacak olan stilistler, hem jüri hem de gardırobun sahibinin verdiği puanlar sonucunda haftanın finalinistliğine oynayacak.

Birinci olan stilist 10.000 liralık ödülü elde edecek. Stilistlerin gardıroplarını yeniden yaratmış olduğu üç kadın ise birbirinden şık kıyafetlerin sahibi olacak.