Haberler

Bu dedikodu ortalığı karıştırır

Haber Tarihi: 08.01.2015

Bu dedikodu ortalığı karıştırır

Geçtiğimiz gün boşanacaklarını açıklayan Çağla Şikel ile Emre Altuğ için dedidkoduların ardı arkası kesilmiyor. Çağla Şikel'in Emre Altuğ'u Kerem Tunçeri ile aldattı iddiası bugün gündeme bomba gibi düştü.

Çağla Şıkel, adının aşk dedikodularına karıştığı Kerem Tunçeri ve Emre Altuğ, iki yıl önce arkadaşlarıyla böyle poz vermişti. 2013 yazında Çeşme’de çekilen bu fotoğraf, dedikoduların çıkmasına neden oldu.Çağla Şıkel ile Emre Altuğ’un boşanmaya karar vermeleri magazin gündemine bomba gibi düştü. Çağla Şıkel-Emre Altuğ ve Kerem Tunçeri’nin 2013 yazında çektirdikleri bu fotoğraf ise dedikoduların kaynağı olarak gösteriliyor. Öte yandan çift, yaptıkları açıklamada ayrılıklarının üçüncü şahıslarla ilgili olmadığını vurguladı.İddiaya göre Çağla Şıkel’le Kerem Tunçeri, iki yaz önce tanıştı. O yaz, İzmir Dalyanköy’de bir evde buluşuyorlardı. Şıkel’in telefonunda Kerem Tunçeri’nin adı “Derya 2” diye kayıtlıydı. Derya, Çağla Şıkel’in asistanının adı.

Çağla Şıkel’le Alişan’ın sunduğu “Her Şey Dahil” dün banttan ekrana geldi, eski bir bölüm yayınlandı. Yapılan açıklamada, bu değişikliğe gerekçe olarak hava koşulları gösterildi.