Haberler

Doğuş dünya evine girdi

Haber Tarihi: 26.01.2015

Doğuş dünya evine girdi

Şarkıcı Doğuş sessiz sakin Azerbaycan'ın ünlü sunucularından biri olan Hoşqedem Hidayetqızı ile evlendi. Doğuş düğününü kimseye haber vermeden Bakü'de yaptı. Eşine çok aşık olduğunu söyleyen Doğuş gazetecilere, ”Biz çok düşündük ve karar verdik. Her şey için Murat’ım bizi fikirlendirdi ve biz de bugün bunu gerçekleştiriyoruz” dedi.

Azerbaycanlı sunucu Hoşgedem Hidayetqızı ise ”Bize yardım eden herkese özel olarak ta benim kardeşim, dostum Murat Dadaşov’a sizin önünüzde teşekkür ediyorum. Ona teşekkür ediyorum ki bu güzelliği bize armağan etti” dedi. Murat Dadaşov da, ”Bizim güzel Doğuş beyimize canımız, ciğerimiz uğurlar ve saadet dolu günler arzuluyorum” diye konuştu.
Azerbaycanlı sunucu Hoşqedem Hidayetqızı ile Doğuş’un düğün törenine Azerbaycanlı iş adamları ve ileri gelenlerinin yanı sıra Türkiye'den de gazeteciler ve sanatçılar katıldı. Bilindiği üzere Doğuş ile Hoşqedem geçtiğimiz Ekim ayında nikah masasına oturmuşlardı.

Azerbaycan’ın ünlü sunucularından Murad Dadaşov’un organizasyonunu yaptığı düğünde Doğuş’la eşinin mutluluğu dikkatlerden kaçmadı. Doğuş eşi Hoşgedem’le Azerbaycan'da verdiği bir konserde tanışmıştı.