Haberler

Futbolcular ve sosyete umrede

Haber Tarihi: 08.01.2015

Futbolcular ve sosyete umrede

Süper Lig'in ara vermesiyle Fenerbahçe'nin kaptanı Emre Belözoğlu'nun ardından ünlü futbol yorumcuları Rıdvan Dilmen, Rüştü Reçber ve Ercan Saatçi Suudi Arabistan'a gitti. Cemiyet hayatının önde gelen ailelerine mensup 75 kadın da Nadire İçkale'nin organizasyonu ile aynı uçakla kutsal topraklara gitti.

Ünlü futbol yorumcuları Rıdvan Dilmen, Rüştü Reçber ve Ercan Saatçi de Umre için kutsal topraklara gitti. İlk defa umreye giden üçlüye, Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde hayranı olan yolcular yoğun ilgi gösterdi. Yolcuların hatıra fotoğrafı çektirme isteklerini kırmayan ünlü isimlere yolcular, "Allah kabul etsin" dileğinde bulundu.

Rıdvan Dilmen, Rüştü Reçber ve Ercan Saatçi, gazetecilere çıktıkları Umre seyahatiyle ilgili bir açıklama yapmadı. Türk Hava Yolları'na ait bir uçakla Suudi Arabistan’a giden üç isim, Mekke ve Medine'de toplam 5 gece kalacak.

SOSYETE DE UMREYE GİTTİ
Bu arada THY'nin uçağında İçkale Şirketler Grubu Onursal Başkanı Nadire İçkale'nin organizasyonuyla tanınmış ailelere mensup kalabalık bir grup da yer aldı. Nadire İçkale'nin organizasyonunu yaptığı cemiyet hayatından 75 kadın da Medine'ye hareket etti. Kutsal topraklara giden yorumcu ve cemiyet hayatının önde gelen aileleri, ünlülerin tur şirketi olarak bilinen Eman Tours ile umreye gitti. Umreye giden Cemiyet hayatının önde gelenleri ise, “İlk defa gidiyorum. Daha önce iki defa istedim ama kısmet olmadı. Ama bu defa inşallah kısmet olacak gidip geleceğim. Çok mutluyum çok heyecanlıyım. Her tarafını merak ediyorum. Özellikle Mekke’yi Medine’yi Kabe’yi çok merak ediyoruz” dedi.
Yaklaşık 200 kişinin umreye gittiğini söyleyen Eman Tours Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Özkan, “Umreye gidiyoruz inşallah. Allah nasip ederse. Gördüğünüz gibi yaklaşık iki yüz kişiyiz yaklaşık. Bir grubumuz Mekke’ye bir grubumuz Medine’ye gidiyor. Memleketimizin hemen hemen her yerinden misafirlerimiz var. Onlara en iyi hizmeti vereceğiz. Kimlerin olduğunu siz daha iyi biliyorsunuz gördünüz. Benim isim isim söylememe gerek yok” dedi.