Haberler

Hiçbir yere gitmek istemiyor

Haber Tarihi: 17.12.2014

Hiçbir yere gitmek istemiyor

Galatasaray'ın büyük umutlarla transfer edilen golcü oyuncusu Gorav Pnadev yönetime resti çekti. İzmir'de şov yapan Pandev, hiçbir yere gitmek istemediğini belirtince planlar değişti.

Transfer görüşmesinde Pandev için her türlü imkanın sağlanacağı ve kulübe gelen tekliflerle ilgili bilgi verildi. Fakat Pallavicino, Pandev'in sözleşmesi tamamlanana kadar Galatasaray'da kalmak istediğini ve devre arasında hiçbir takımla görüşme yapmayacaklarını iletti. Galatasaray yönetimi Pandev için gelen tekliflerle birlikte ortada kalınca Makedon oyuncunun da sezonu sarı-kırmızılı takımda tamamlaması kesinleşti.

İZMİR'DE ŞOV YAPTI
Galatasaray'da daha düne kadar adı gönderilecekler listesinde yer alan Goran Pandev, İzmir'de Balçova Yaşamspor ile oynanan kupa maçında ise adeta yıldızlaştı. Pandev rakip zayıf olsa da atmış olduğu 3 golle sarı-kırmızılı taraftarları gelecek adına tekrardan umutlandırdı.
Hamza Hamzaoğlu, Pandev'i atmış olduğu 3 gole rağmen fizik gücü olarak yetersiz bulsa da Makedon golcünün, antremanlarda çok çalıştığı ve sezonun ikinci yarısına kadar böyle devam ederse tam olarak hazır hale geleceği bildirildi.