Haberler

Menajeri transferle ilgili konuştu

Haber Tarihi: 17.12.2014

Menajeri transferle ilgili konuştu

Semih Şentürk’ün FIFA menajeri Ogün Erdem, tecrübeli golcünün Başakşehir’de mutlu olduğunu Fenerbahçe'ye dönme gibi bir girişimin olmadığını söyledi.

Radyospor'un canlı yayın konuğu olan Erdem, "Semih'in performansı ve golleri arttıkça buna benzer iddialar gündeme geldi. Aziz Yıldırım'ın 'Ben olduğum sürece kapıdan içeri giremez' dediği iddia ediliyor. Ama bu doğru değil. Biz geçen sezon, Ocak ayında, gayet dostça ayrılmıştık. El sıkışarak ayrıldık. Herhangi bir kırgınlık yok. Onlar bize çok büyük anlayış göstermişti. Biz de aynı şekilde davrandık" dedi.

FENERBAHÇE'YE DÖNMESİ GERÇEK BİR SÜRPRİZ OLUR

Semih'in yıllarca Fenerbahçe'ye emek verdiğini hatırlatan Erdem, "Eğer böyle bir şey gündeme gelecekse, Semih hiç kimseyi araya sokmaz. Direkt kendisi arar ve söyler. Ayrıca Fenerbahçe'ye dönmesi şeklinde bir gelişme gerçekten sürpriz olur. Başakşehir'de son derece mutlu. Tüm konsantrasyonu takımının üzerinde. Gerçekten çok mutlu. Dolayısıyla bir değişiklik yapacağını düşünmüyorum" ifadelerini kullandı.

SERDAR KESİMAL İÇİN BİR TEKLİF YOK

Fenerbahçe'de forma giyen Serdar Kesimal'in de temsilciliğini yapan Ogün Erdem, tecrübeli savunma oyuncusunun Sivasspor'a transfer olacağı iddiasıyla ilgili olarak, "Böyle bir şey yok. Serdar, Fenerbahçe'nin sözleşmeli oyuncusu. Daha bir buçuk yıllık kontratı var. Bize teklif gelmedi. Fenerbahçe'ye gelseydi; bundan bizim de haberimiz olurdu. Ama Ocak ayı için teklif gelirse ilk yarı bittikten sonra kulüple oturulup, konuşulur" dedi.