Haberler

Menajerinden açıklama! Karabükspor...

Haber Tarihi: 17.12.2014

Menajerinden açıklama! Karabükspor...

Galatasaray yönetimi, sezon başında Kayseri Erciyespor'dan transfer edilen Yasin Öztekin’in kiralanması için Karabükspor'la anlaşmıştı. Konuyla ilgili konuşan oyuncunun menajeri Önder İnce, Yasin’in Karabük'e gitmeyeceğini ve takımda kalacağını söyledi.

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Yasin'in FIFA menajeri Önder İnce, "Galatasaray, Yasin Öztekin için Karabükspor'la bir anlaşma sağlamış. Prandelli döneminde fazla oynamadığı için böyle bir karar verilmiş sanırım. Karabükspor ve başka bir kaç kulüp daha Yasin'i istemiş. Yönetim de Karabükspor'la kiralık transfer için anlaşmış. Biz Prandelli döneminde Yasin'e oynama şansı verilmiyor olmasından dolayı son derece rahatsızdık. Sonuç itibariyle potansiyeli nedeniyle gelmişti. Prandelli kendisi istedi Yasin'in transferini. Ancak şu anda yeni bir dönem var. Hamza Hamzaoğlu'dan inanılmaz bir enerji aldı. Başarılı olmaya geldi. Daha fazla forma şansı buluyor. Kendini mutlu hissediyor ve Galatasaray'dan ayrılması söz konusu değil" dedi.

"GİTMEK İSTEMEYEN OYUNCUYU ZORLA GÖNDERECEK DEĞİLİZ" 

İnce, “Takım inanılmaz biçimde şampiyonluk yolunda kenetlenmiş durumda. Mutlu ve Hamza hoca yönetiminde potansiyelini ortaya koymaya başladı. Daha çok forma şansı bulacağına ve takımına şampiyonluk yolunda katkı sağlayacağına inanıyor. Bu nedenle kalacak. Yönetime de bu düşüncemizi söyledik. 'Gitmek istemeyen oyuncuyu zorla gönderecek' değiliz diyorlar. Saygı duyuyorlar. Biz de bu yaklaşımdan memnuniyetimizi dile getirdik.”