Haberler

Naomi Campbell Bodrum'da İşletmeci Olacak

Haber Tarihi: 29.12.2014

Naomi Campbell Bodrum'da İşletmeci Olacak

Dünyaca ünlü İngiliz model Naomi Campbell, Bodrum'da işletmeci olacak. Geçtiğimiz yaz ayı boyunca sıklıkla geldiği Bodrum'daki Detoks merkezini satın almak istediğini duyuran top model merkezin sahibi Sedat Akdemir'den olumsuz yanıt aldı. Ancak Campbell vazgeçmedi ve ortaklık teklif etti.

İngiliz, Alman, Japon ve Hollandalı iş, sanat ve moda dünyasının ünlü isimlerinin akın ettiği ‘The Detoks Bay’ adlı detoks merkezinin işletmecisi, aynı zamanda AFM sinemalarının kurucusu Sedat Akdemir, Naomi Campbell ile Kate Moss’un birkaç kez merkezde kampa girdiğini belirterek şunları söyledi:

“Tesisi çok beğendi. Hemen satın alabileceğini söyledi. Ancak ben burayı dünyada örneği olan birkaç sağlık merkezinden biri yapmak istediğim için kesinlikle satamayacağımı söyledim. Ortaklık teklif edince kabul ettim. Önümüzdeki birkaç ay içinde gelecek ve konuyu netleştireceğiz. Amacım burayı dünyaca ünlü isimlerin sağlıklarına kavuştuğu bir merkez haline getirmek.”

ÇOK ZENGİN VE ÜNLÜLER TERCİH EDİYOR
Detoks merkezlerinin ülkede hızla yayıldığını doğa, tarih, kültür ve beslenme ile sağlık turizminin önde gelen dallarından biri olmayı başardığını belirten Akdemir şöyle konuştu:
“İki yıl önce açtığımız merkezimize dünyanın çok ünlü isimleri ilgi gösterdi, kamp için geldi. Detoks merkezleri Türk sağlık ve dinlence turizminin önde gelen unsurlarından biri olmayı başardı. Ayrıca bu merkezleri tercih eden kişilerin çok zengin ve ekonomik yönden güçlü olmaları, Bodrum ve Türk turizmi açısından da büyük önem taşıyor.”