Haberler

Nurella, yarışmacıyı fena haşladı

Haber Tarihi: 16.01.2015

Nurella, yarışmacıyı fena haşladı

Bu Tarz Benim yarışması TV8'de başladığı günden beri yeni tartışmalara sahne oluyor. Son olarak yarışmanın jüri üyesi Nur Yerlitaş, 'para bende' diyen yarışmacı Melisa Şahin'le tartıştı.

Bu Tarz Benim yarışmasının 4. bölümünde 'Nurella' lakaplı sanatçı Nur Yerlitaş yarışmacıyı fena haşladı. İlk günden beri yarışmacılar arasında yaşanan gerginlik jüri üyesi Nur Yerlitaş'ı kızdırdı ve Yerlitaş bu duruma daha fazla kayıtsız kalamadı.

Melisa'nın arası diğer yarışmacılarla bir türlü düzelmiyor... Melisa bu kez lüks mağazaya yanında götürdüğü Derya'yı zor durumda bırakmakla suçlandı. Parası olmadığı halde zoraki alışveriş yapan Derya, olanları jürinin huzurunda anlattı ve Melisa ile tartıştı.

NUR YERLİTAŞ PATLADI

Tv8'de yayınlanan Bu Tarz Benim yarışmasında çıkan para kavgasına Nur Yerlitaş'tan sert müdahale geldi.

Para ödülü için yarışmaya katıldığını söylediği halde Derya'yı pahalı bir butiğe götürdüğü için büyük tepki toplayan Melisa, kameralar karşısında Nur Yerlitaş'tan azar işitti.

Parası olmadığı halde maddi durumunun kötü olduğunu söyleyemediği için sıradan bir eteği oldukça pahalı bir fiyata almak zorunda kaldığını söyleyen Derya, Melisa'ya sitem etti. Sinirli ve agrasif tavrıyla Melisa'ya çıkışan Derya'ya en büyük destek ise Nur Yerlitaş ve Öykü Serter'den geldi.