Haberler

Okan Kurt ile ilgili şok itiraf

Haber Tarihi: 15.12.2014

Okan Kurt ile ilgili şok itiraf

Türk Pop müziğinin önemli isimlerinden olan ve söylediği her sözle sansasyonel olan Demet Akalın bunlara bir yenisini daha ekledi. Evlilik ile yaptığı itiraf herkesi şoke etti.

Bir programa konuk olan Akalın,Demet Akalın; eşi Okan Kurt’un karakteri ile ilgili bazı açıklamalar yaptı. Eşinin çok titiz olduğunu söyleyen Akalın, Okan Kurt’un günde 3 kere duş aldığını ve kıyafet konusunda da mükemmeliyetçi olduğunu belirtti.

Uzun zamandır tatile çıkamadıklarını belirten çift, bunun kimden kaynaklandığını sorgularken eğlenceli dakikalar yaşandı. Ayrıca Demet Akalın’ın çok güzel yemek yaptığını söyleyen Okan Kurt “ Beni yemek yaparak tavladı” dedi.

Programda canlı performans da sergileyen Demet Akalın, şarkılarını nasıl seçtiğini, albümünü nasıl hazırladığını anlattı. Albüm çalışmalarında şarkıları okurken kimseyi yanında istemeyen Demet Akalın, enerjinin ve samimiyetin bozulmasından çok korktuğunu belirtti.

Uzun zamandır konuşulan konulardan biri olan Hande Yener ile ilgili de açıklamalar yapan Demet Akalın, Hande Yener ile küs olmadığını karşılaşırsa selam vereceğini asla aynı masaya oturmam dediği insanların olduğunu ama bu kişinin Hande Yener olmadığını söyledi.

Hoş bir sohbetin gerçekleştiği programda; Demet Akalın samimiyeti ve içtenliği ile tüm soruları cevapladı ve izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşattı.