Haberler

Platonik aşık genç Gülsüm'ü kaçırdı.

Haber Tarihi: 15.01.2015

Platonik aşık genç Gülsüm'ü kaçırdı.

Adana'da kayıp olan Gülsüm E.'nin ailesi, kızlarınn 21 yaşındaki madde bağımlısı genç tarafından kaçırıldığını iddia etti. Gülsüm E.'nin ailesine göre, 17 yaşındaki Gülsüm E.'nin 2 yıldır peşinden koşan platonik aşığı 21 yaşındaki Mahmut A., tarafından kaçırıldı.

Merkez Seyhan İlçesi Bey Mahallesi'nde oturan Gülsüm E.'yi 2 yıl önce okul çıkışında görüp aşık olan işsiz Mahmut A., iddiaya göre, amcası ve annesini, kızın ailesine göndererek istedi. Ancak Gülsüm'ün yaşının küçük olması nedeniyle aile kızlarını vermedi. Bunun üzerine aileyi tehdit eden Mahmut A., 5 Ocak'ta saat 21.00'da aynı sokakta oturan ablasına yemek götürmek için dışarı çıkan Gülsüm E.'yi kaçırdı. Gülsüm'den haber alamayan ailesi kayıp dilekçesi verip, kızlarının Mahmut A. tarafından kaçırıldığını iddia etti.

Kız kardeşinden o günden bu yana hiçbir haber alamadıklarını belirten ağabeyi 23 yaşındaki İsmail E., "2 yıldır ailemi tehdit eden saplantılı bir adam kız kardeşimi kaçırdı. Tehditleri nedeniyle kardeşimi ortaokuldan sonra liseye bile gönderemedik. Kardeşim de Mahmut A. da kayıp. Bu adam madde bağımlısı ve tehlikeli. Kardeşimin başına bir şey gelmeden bulunmasını istiyoruz" dedi.