Haberler

Semih Kaya korkuttu

Haber Tarihi: 21.12.2014

Semih Kaya korkuttu

Galatasaray-Mersin İdmanyurdu maçında sakatlanan sarı kırmızılı futbolcu Semih Kaya'nın tomografisinin çekildiği ve ciddi bir durumunun olmadığı açıklandı.
Karşılaşmanın 30. dakikasında yaşanan bir pozisyonda yerde kalan ve sağlık ekibinin müdahalesi sonrasında oyuna devam edemeyen Semih Kaya, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Geçici olarak bilincini kaybeden Semih Kaya'nın tomografisinin çekildiği bildirilirken, geceyi hastanede geçirecek olan milli futbolcunun 24 saat müşahede altında tutulacağı belirtildi.

ALBAYRAK: "SEMİH GAYET İYİ"

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak, Mersin İdmanyurdu'nu 3-2 mağlup ettikleri maçta sakatlanan Semih Kaya'nın durumunun iyi olduğunu açıkladı.
Karşılaşmanın ardından Semih Kaya'yı kaldırıldığı hastanede ziyaret eden Albayrak, "Semih'in bir problemi yok, gayet iyi. Doktorlar kontrol altında tutuyorlar. Yarın Allah'ın izniyle evinde olacak, bir sorun görünmüyor" dedi.
Mersin İdmanyurdu karşısında alınan galibiyet nedeniyle taraftarlara da teşekkür eden Albayrak, "Bu maçın ne kadar futbolcular kahramanıysa taraftarlar da kahramandır. Takımı yalnız bırakmadılar. Mağlup durumdaydık. İkinci devrede soyunma odasında konuşma yaptık. Sahada da taraftarımız inanılmaz destek verdi. Allah hepsinden razı olsun. Son dakikaya kadar verilen mücadele önemli bir gösterge oldu. 90. dakikaya kadar pres yapan, koşan mükemmel bir Galatasaray vardı. Bugün çok zor şartlarda, iki kez mağlup duruma düşmemize rağmen maçı kopardıysak, bu durum, futbolcularımıza ve taraftarımıza büyük bir güven verdi. Demek ki 90. dakika da olsa Galatasaray atar ve kazanır. Bu bizim için çok önemliydi. Hamza hocam da takıma hırs verdi. Emin adımlarla hedefe ulaşmak için her şeyi yapıyoruz" dedi.