Haberler

Teknik Direktör Toplantıda Olay Çıkardı

Haber Tarihi: 08.12.2014

Teknik Direktör Toplantıda Olay Çıkardı

PTT 1. Lig’de oynanan Kayserispor- Osmanlıspor maçının ardından gerçekleştirilen basın toplantısında gergin anlar yaşandı. Kayserispor’un 3-1 kazanmasının ardından basın toplantısına soruları yanıtlamak için çıkan Osmanlıspor teknik direktörü Osman Özköylü gazetecilerin üzerine yürüdü. Gazetecilerin toplantı esnasında kendisine güldüğünü iddia eden teknik direktör “Niye Gülüyorsun” diyerek basın mensuplarının olduğu kısma gitti. Etrafındakilerin yatıştıramadığı teknik adam deyim yerindeyse zor zaptedildi.

Gergin geçen maç sonrası yayıncı kuruluş TRT mikrofonlarına maçı değerlendiren ve 11 hafta sonra ilk kez yenilgi alan Ankara ekibinin teknik patronu Osman Özköylü, oldukça sinirli bir havada yüksek ses tonuyla hakem Fırat Aydınus'un yönetimini eleştiren açıklamalar yaptı. Daha sonra,basın toplantısına katılan Osman Özköylü, sözlerine burada da hakem Fırat Aydınus'u şikayet ederek maçı katlettiğini öne sürdü.

"Bugün burada Osmanlıspor'un kazanmasını engelleyen bir hakem vardı" diye söze giren Osmanlıspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, bu arada masadan ayağa kalkarak "İçinizden biri güldü. Burada tiyatro mu oynuyor?" diyerek toplantıyı terk etti.

Osman Özköylü daha sonra kapıdan dönerek, medya mensuplarına hakaret eden sözler sarf etti. TV 1 Genel Yayın Yönetmeni Doğan Havur ve medya mensuplarına parmak sallayıp üstlerine yürüyen Osman Özköylü, "Terbiyesiz herifler, çok kötü yaparım" dedi ve TFF gözlemcisi ve güvenlikçiler tarafından güçlükle odadan çıkarıldı. Osman Özköylü'nün medya mensuplarına bağırıp çağırması, hareketleri kameralara yansıdı.