Haberler

Tvem Ana Haber'e Ödül

Haber Tarihi: 20.10.2014

Tvem Ana Haber'e Ödül

TVEM Ana Haber sunucumuz Pınar Işık Ardor “Beşiktaş Platformu Genç Profesyoneller” tarafından düzenlenen ödül töreninde yılın Tv sunucusu ödülüne layık görüldü.

Ödül töreni, Bahçeşehir Üniversitesi Konferans Salonu’nda yapıldı.

Törene CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, CHP İstanbul Milletvekili Kadir Gökmen Öğüt, CHP eski Genel Başkanı ve gazeteci Altan Öymen, CHP Bursa Milletvekili Sena Kaleli, CHP İstanbul Milletvekili Faik Tünay, AKP Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten, MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan, ödül alan CHP’li, AKP’li ve MHP’li belediye başkanları ile çok sayıda siyasetçi, belediye başkanı, yazar ve gazeteci katıldı.

Aralarında İşkadını Yasemin Öney Cankurtaran, yorumcu Özlem Ağırman, magazin gazetecisi Funda Erkoç, reklamcı Melek Gündar Kahraman,yaşam koçu Aynur Tümen, doktor Murat Berksoy, sanatçı Faik Pala gibi isimlerinde olduğu Beşiktaş platformu jürisinin oylarıyla törende, Süleyman Seba Onur Ödülü, Seba’nın ailesinden Prof. Dr. Ayhan Kızıl’a verildi.

Yılın Siyaset Adamı Ödülü, Gürsel Tekin’le beraber MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan’a, Yılın Siyasi Onur Ödülü ise, Erdem Aslanoğlu ile birlikte CHP eski Genel Başkanı ve gazeteci Altan Öymen’e verildi.

Yılın Milletvekili Ödülü CHP Bursa Milletvekili Sena Kaleli, AKP Diyarbakır Milletvekili Cuma İçten ile MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’a, Yılın En Genç Milletvekili Ödülü CHP İstanbul Milletvekili Faik Tünay’a, Yılın Yazarı Ödülü gazeteci Rıdvan Akar’a ve yılın TV sunucusu Ödülü Pınar Işık Ardor’a verildi.